More Website Templates at TemplateMonster.com!
LICO MIX AEAKRYL ELASTYCZNY

Produkt elastyczny o doskonałej przyczepności do typowych podłoży mineralnych wewnątrz pomieszczeń np: płyty G-K, beton, cegła, drewno, ceramika. Uszczelniacz służy również do wypełnienia szczelin w murze (ściany, sufity), uzupełnienia spoin wokół ram okien i drzwi, przy listwach, parapetach, itp. Po utwardzeniu masa jest odporna na wahania temperatury, promieniowanie UV i wpływ wilgoci.


LICO MIX ATFAKRYL DO TYNKÓW FASADOWYCH

Uszczelniacz idealnie nadaje się do wypełniania ubytków, pęknięć, rys i szczelin w ścianach, murach, ociepleniach budynków, betonie itp. Można go również stosować wewnątrz pomieszczeń na wypełnienie spoin wokół ram drewnianych i metalowych, przy listwach, parapetach, sufitach, schodach. Po utwardzeniu masa jest odporna na występującą okresowo wilgoć, promieniowanie UV, wahania temperatury od -20ºC do +70ºC.


LICO MIX ASL AKRYL SZPACHLOWY LEKKI SZYBKOSCHNĄCY
Produkt szybkoschnący przeznaczony do wypełniania ubytków w ścianach, sufitach wewnątrz budynków bez konieczności nakładania wielu warstw. Uszczelniacz stosowany jest w czasie prac malarskich, gipsowaniu, kładzeniu gładzi jak i również w czasie prac z użyciem płyt G-K. Służy do maskowania łbów wkrętów i mocowań przy montażu ścianek działowych, sufitów podwieszanych oraz do drobnych napraw przed malowaniem. Po utwardzeniu masa jest odporna na wahania temperatury, promieniowanie UV i wpływ wilgoci. Daję się szlifować i malować już po około 20 minutach po nałożeniu.

LICO MIX AGK AKRYL DO PŁYT G-K

Produkt wysokoelastyczny o doskonałej przyczepności do typowych podłoży budowlanych wewnątrz pomieszczeń np: płyty G-K, beton, cegła, drewno, ceramika. Uszczelniacz służy również do wypełnienia szczelin w murze (ściany, sufity), uzupełnienia spoin wokół ram okien i drzwi, przy listwach, parapetach, itp. Po utwardzeniu masa jest odporna na wahania temperatury, promieniowanie UV i wpływ wilgoci.