More Website Templates at TemplateMonster.com!

Kim jesteśmyi co oferujemy

   Przedmiotem naszej działalności jest produkcja chemii budowlanej. Zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Szówsko koło Jarosławia w województwie podkarpackim. Dwie nowoczesne w pełni zautomatyzowane linie do produkcji wyrobów sypkich oraz oddzielne linie do produkcji różnych asortymentów wyrobów mokrych pozwalają w pełni zaspokoić zapotrzebowanie na produkty od naszych odbiorców.
Wytwarzane produkty znakujemy dwoma markami towarowymi:
LICO GIPS (preparaty gruntujące, gotowe szpachle oraz wyroby na bazie gipsu: szpachle, gładzie, kleje),
LICO MIX (systemy dociepleń, farby wewnętrzne i fasadowe, tynki mozaikowe, systemy dekoracyjne).
Aby zapewnić naszym klientom jak najszerszy asortyment chemii budowlanej, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty; cały czas trwają prace wdrożeniowe nad nowymi produktami.

   Aby sprostać coraz bardziej sprecyzowanym wymaganiom rynku zastosowaliśmy w procesie tworzenia organizacji nowoczesne i wysoce efektywne systemy zarządzania produkcją, jakością i marketingiem. Wszystkie działania w firmie podporządkowane są temu, aby zapewnić odbiorcy produkt o jak najwyższej jakości, w pełni zaspakajający jego potrzeby oraz aby zagwarantować nabywcy pełne wsparcie techniczne co do zastosowania tego produktu. Polityka firmy w zakresie zdobycia przewagi nad konkurencją jest oparta właśnie na jakości produktów, dlatego też na każdym etapie produkcji od doboru komponentów po zapakowanie finalnego produktu i zmagazynowanie go, obowiązują restrykcyjne procedury mające tą jakość zapewnić. Takie ukierunkowanie działań firmy pozwala nam na stawianie czoła bardzo dużej konkurencji na rynku chemii budowlanej i na zdobywanie coraz szerszego grona w pełni zadowolonych z naszych produktów odbiorców. Do tego, by wszystkie działania firmy przynosiły pożądany efekt, niezbędni są profesjonalni pracownicy, którzy zajmują się poszczególnymi zadaniami; i tu możemy pochwalić się doświadczoną i przeszkoloną kadrą, która zapewnia prawidłowe działanie wszystkich wdrożonych w firmie procedur. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania oraz budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem oraz z odbiorcami i dostawcami staliśmy się firmą dobrze postrzeganą i wiarygodną. Świadczą o tym zdobywane przez nas regularnie nagrody, wyróżnienia i certyfikaty:
  1. wyróżnienie w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2008 w kategorii małych firm
  2. laureat konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2009 w kategorii małych firm
  3. III miejsce w grupie firm małych w rankingu Podkarpackiego Klubu Biznesu na najlepszą firmę w regionie podkarpackim pod względem siły ekonomicznej w 2010 roku
  4. III miejsce w grupie firm małych w rankingu Podkarpackiego Klubu Biznesu na najlepszą firmę w regionie podkarpackim pod względem wielkości ponoszonych obciążeń podatkowych w 2010 roku
  5. certyfikat Przejrzysta Firma 2009 nadany przez Dun and Bradstreet Poland
  6. certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” 2010 nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie.
  7. laureat XI Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm GAZELE BIZNESU 2010
  8. certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” 2011 nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie
  9. certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” 2012 nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie
Zobacz galerię nagród >>>

W działaniach swoich bardzo dużą wagę przykładamy do ochrony środowiska; stosujemy technologie "przyjazne" dla środowiska naturalnego. Posiadamy przyznaną nam przez Firmę REKOPOL ORGANIZACJA ODZYSKU S.A. licencję na Znak Towarowy Zielony Punkt.